Lista koordynatorów regionalnych z woj. wielkopolskiego

Wanda Strzelec

kontakt:
e-mail: wstr2@wp.pl
telefon: 607636085

Nauczyciel konsultant, pracuje w CDN w Pile w Pracowni Informacji i Wydawnictw.
Magister pedagogiki, specjalność: nauczanie początkowe, studia podyplomowe w zakresie: Doradztwa Zawodowego, Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Pedagogiki Opiekuńczo–Wychowawczej, Organizacji i Zarządzania, Logopedii. Trener: Przyjaciele Zippiego, posiada certyfikaty z ejdetyzmu, glottodydaktyki. Jest egzaminatorem, ekspertem ds. awansu zawodowego. Autorka publikacji: podręczników do plastyki dla kl. I, II, III oraz poradników metodycznych do plastyki, współautorka programu nauczania dla kl. I-III „Odkrywamy świat”, słownika ortograficznego opartego na metodzie ejdetyzmu, publikacji w Życiu Szkoły, Wychowania Przedszkolnego, Wychowania Komunikacyjnego, Nauczania Początkowego oraz w wielu innych.
Zainteresowania: psychologia , podróże.