Konkurs na stanowiska nauczycieli w Szkołach Europejskich

Minister Edukacji i Nauki ogłosił konkurs na kandydatów na stanowiska nauczycieli w Szkołach Europejskich w Brukseli (Bruksela I), w Luksemburgu (Luksemburg I) i w Varese.

1. matematyki w szkole średniej w Brukseli (Bruksela I),
  2. chemii w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I),
  3. języka polskiego w szkole średniej w Brukseli (Bruksela I),
  4. języka polskiego w szkole średniej w Varese,
  5. wychowania fizycznego w szkole średniej w Brukseli (Bruksela I), nauczanie w języku angielskim lub języku francuskim,

Minister  222 2 2 2  – Edukacji i Nauki ogłosił konkurs na kandydatów na stanowiska nauczycieli w Szkołach Europejskich w Brukseli (Bruksela I), w Luksemburgu (Luksemburg I) i w Varese.

1. sztuki w szkole średniej w Brukseli (Bruksela I), nauczanie w języku angielskim lub języku francuskim,
  2. fizyki w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I), nauczanie w języku angielskim,
  3. języka angielskiego w szkole podstawowej w Brukseli (Bruksela I),
  4. języka angielskiego w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I),
  5. języka francuskiego w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I),
  6. języka niemieckiego w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I),
  7. wychowania fizycznego w szkole średniej w Luksemburgu (Luksemburg I), nauczanie w języku angielskim lub francuskim.
    Dokumenty aplikacyjne można przesyłać do 24 marca 2022 r. na adres Ministerstwa Edukacji i Nauki. Szczegółowe wymagania dla kandydatów są podane w ogłoszeniu.

Ostatnia aktualizacja: 22 marca 2022