Szkolenie w ramach wspierania edukacji dwujęzycznej „Modele edukacji dwujęzycznej typu CLIL na lekcji języka angielskiego w szkole podstawowej”

„Modele edukacji dwujęzycznej typu CLIL na lekcji języka angielskiego w szkole podstawowej”, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 3–4 marca 2020 r.
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i doskonalenie umiejętności wspierających nauczanie dwujęzyczne, przygotowanie się do pracy podejściem SOFT CLIL na lekcjach języka angielskiego oraz wdrożenie materiałów opracowanych w ramach projektu Tworzenie Programów Nauczania w praktyce edukacyjnej.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie szkolenia.ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2020