„Niebanalnie o giełdzie” – ogólnopolska konferencja dla nauczycieli

Baner informujący o konferencji Niebanalnie o giełdzie

6 czerwca 2019 roku odbyła się ogólnopolska konferencja dla nauczycieli, realizowana w ramach projektu edukacyjnego „Niebanalnie o giełdzie”, którego Ośrodek Rozwoju Edukacji jest patronem.

Podczas konferencji odbyła się debata ekspertów na temat „Jak efektywnie zachęcić młodzież do nauki przedsiębiorczości – wyzwania i rozwiązania”. W debacie wzięli udział przedstawiciele: Uniwersytetu Warszawskiego, Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, koordynator regionalny projektu Szkolna Internetowa Gra Giełdowa Fundacji Giełdy Papierów Wartościowych, Komisji Nadzoru Finansowego i Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Uwieńczeniem konferencji było wręczenie nagród w konkursie na scenariusz lekcji o rynku kapitałowym.

Niebanalnie o giełdzie” – Fundacja Giełda Papierów Wartościowych

Ostatnia aktualizacja: 19 września 2019