Szkolenie „Marketing szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne”

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy ogłasza rekrutację na bezpłatne szkolenie „Marketing szkół i placówek oświatowych”, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w terminie od 14 do 16 maja 2019 r.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w szkoleniu (zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych i wyżywienie w Centrum Szkoleniowym Ośrodka Rozwoju Edukacji, ul. Paderewskiego 77, 05-070 Sulejówek). Koszty dojazdu uczestnicy pokrywają sami. Parking na terenie Centrum Szkoleniowego ORE jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej szkoleń Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 6 maja 2019 r. do godziny 10 za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego szkolenia.

Organizator: Bogdan Kruszakin, e-mail: bogdan.kruszakin@ore.edu.pl, tel.: 22 345 37 96.

Ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2019