Nowe kompetencje – więcej możliwości!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą form doskonalenia, które zaplanowaliśmy w roku 2019. To niemal sto bezpłatnych szkoleń, kursów stacjonarnych, e-learningowych, seminariów, warsztatów i konferencji!

Umożliwiamy zdobywanie kompetencji w dwunastu obszarach tematycznych:

• diagnoza psychologiczno-pedagogiczna,
  • doradztwo edukacyjno-zawodowe,
  • doskonalenie nauczycieli,
  • edukacja językowa,
  • edukacja wczesnoszkolna,
  • kompetencje kluczowe,
  • kompetencje społeczne i obywatelskie,
  • kształcenie zawodowe,
  • resocjalizacja i socjoterapia,
  • specjalne potrzeby edukacyjne,
  • wychowanie i profilaktyka,
  • zarządzanie oświatą.

Przypominamy, że rekrutacje na poszczególne formy doskonalenia uruchamiamy sukcesywnie w serwisie szkolenia.ore.edu.pl. Bieżące informacje o szkoleniach i kursach ukazują się także na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku, zachęcamy więc do śledzenia aktualności.

Jednocześnie przypominamy, że w sekcji MATERIAŁY DO POBRANIA udostępniamy liczne publikacje: poradniki, scenariusze zajęć, prezentacje, artykuły, dobre praktyki. Zachęcamy do korzystania z nich nie tylko uczestników szkoleń, ale wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy do pobierania

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Załączniki:

Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019