Gwarna biblioteka? Tak!

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację na szkolenie „Gwarna Biblioteka” – aktywne czytelnictwo wspomagane storytellingiem edukacyjnym”. Szkolenie odbędzie się w terminie 25–27 lutego br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku i jest adresowane do nauczycieli bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych i nauczycieli konsultantów.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do wspierania nauczycieli w zakresie wykorzystywania metodyki „storytellingu edukacyjnego” na zajęciach edukacji czytelniczej i medialnej. Podczas prezentacji i warsztatów metodycznych bibliotekarze zapoznają się także z pakietem innowacyjnych metod związanych z książką eksperymentalną. Dodatkowo po raz pierwszy przedstawione zostaną założenia autorskiego programu „Format Gwarna Biblioteka” poświęconego animacji aktywnego i efektywnego czytelnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o spotkaniu i zapisy

Ostatnia aktualizacja: 11 lutego 2019