Dni otwarte w Centrum Kształcenia Praktycznego

giełda szkół ponadpodstawowych

W dniach 22–23 listopada 2018 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego (CKP) przy ulicy Mińskiej w Warszawie odbyły się „Dni otwarte” dla uczniów ostatnich klas gimnazjalnych oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych z terenu m.st. Warszawy. CKP odwiedziło łącznie 1208 uczniów.

Podczas „Dni otwartych” uczniowie mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną CKP, zwiedzić pracownie specjalistyczne oraz uczestniczyć w symulacjach lotniczych i giełdzie warszawskich szkół technicznych i zawodowych. Ofertę kształcenia zaprezentowało 29 szkół ponadpodstawowych.

Marta Koch-Kozioł, specjalista z Wydziału Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ORE, wzięła udział w spotkaniu z dyrektorem CKP Stanisławem Karolkiewiczem, wicedyrektorem CKP Gabrielem Giziewiczem, przedstawicielem Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych przy Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz kadrą zarządzającą i pracownikami placówek oświatowych. Spotkanie dotyczyło kształcenia zawodowego i potrzeby prowadzenia działań z zakresu doradztwa zawodowego.

wystąpienie Wicedyrektor CKP
pracownia gastronomiczna CKP
symulator lotniczy
pracownia budowlana CKP