Szkolenie „Wystąpienia publiczne w nurcie współczesnej retoryki i narracji – warsztat dla kadry kierowniczej placówek systemu doskonalenia”

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie „Wystąpienia publiczne w nurcie współczesnej retoryki i narracji – warsztat dla kadry kierowniczej placówek systemu doskonalenia”. Szkolenie odbędzie się w terminie 14–16 listopada br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku i jest adresowane do kadry kierowniczej placówek systemu doskonalenia.

Celem jest przygotowanie uczestników do efektywnych wystąpień publicznych realizowanych w nurcie „retoryki narracyjnej”. Zostaną przedstawione metody i techniki kompozycji przemówień formalnych i okazjonalnych zarówno aranżowanych jak i improwizowanych. W ramach warsztatów wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość doświadczyć symulacji wygłaszanych przemówień.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Ostatnia aktualizacja: 26 października 2018