Zaproszenie na warsztaty nt. edukacji o historii i kulturze Żydów oraz Holokauście

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i Międzynarodowa Szkoła Studiów nad Holokaustem (ISHS) Yad Vashem w Jerozolimie serdecznie zapraszają nauczycieli szkół średnich realizujących edukację o historii i kulturze Żydów oraz Holokauście na warsztaty i spotkanie z udziałem Alexa Dancyga, edukatora Yad Vashem, we wtorek 25 września br w godz 16-18, w Liceum Francuskim im. René Gościnnego w Warszawie, ul. Walecznych 4/6 (sala video).

W programie przewidziano warsztat o Akcji Reinhardt. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału przyjmuje koordynator regionalny projektu w woj. mazowieckim: bsubko@gmail.com

Spotkanie jest częścią szkolenia follow-up adresowanego do nauczycieli woj. mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego w ramach projektu „Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów“ realizowanego od 2004 roku przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i International School for Holocaust Studies Yad Vashem w Jerozolimie.

Program warsztatow follow-up

Program całego szkolenia follow-up