Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie

25 maja 2018 r. w Uniejowie odbyło się wręczenie certyfikatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018. Jej laureatem w kategorii Innowacje w edukacji został Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie za projekt „Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Nagrodę przyjęła Wicedyrektor ORE Bożena Mayer-Gawron.

W uroczystości poprzedzonej konferencja prasową udział wzięli także członkowie zespołu projektowego Joanna Saska-Dymnicka – specjalista merytoryczny i Joanna Wojtyńska – kierownik projektu, a także kierownik Wydziału Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Jerzy Bielecki. Niestety zabrakło na spotkaniu Anny Pregler, eksperta wiodącego projektu, która czuwa od strony merytorycznej nad jego przebiegiem i wypracowywanymi materiałami.

Inni laureaci nagrody to m.in.:

• Przedsiębiorstwo FIEDOR-BIS z Chorzowa (wyróżnienie w kategorii Innowacje w przemyśle 4.0 za realizację projektu „Prace badawczo-rozwojowe nad opracowaniem innowacyjnego przyłącza Sofi Connect dla istniejących systemów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego”);
  • Akademia Kształcenia Europejskiego Krzysztof Kuryłowicz (wyróżnienie w kategorii Innowacje społeczne za realizację projektu „Nowa szansa, lepsze jutro”);
  • gmina Bobrowniki w kategorii Samorząd przyjazny inwestorowi, za realizację projektu „Remont budynku amfiteatru w Rogoźniku z przeznaczeniem na Centrum Usług Społecznych”;
  • Kancelaria Transportowa Koben − laureat w kategorii Innowacje w transporcie za realizację projektu „Opracowanie innowacyjnej usługi „SmartKOBEN” dla branży transportowej opartej na autorskim systemie z wykorzystaniem urządzeń nowej generacji”.

Główna uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w październiku 2018 r. podczas Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w czasie trwania Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018.

Goście honorowi na gali wręczenia wyróżnień Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju
Wicedyrektor Bożena Mayer-Gawron podczas wystąpienia
Wystąpienie wicedyrektor Bożeny Mayer-Gawron dotyczące innowacji - projektu „Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych”
Powitanie uczestników spotkania przez Tomasza Dziedzica, Rzecznika Prasowego Centrum Inteligentnego Rozwoju