Spotkanie konsultacyjne „Kwalifikacje, walidacja, certyfikacja – czyli jak zapewnić jakość systemu doskonalenia nauczycieli”. II TERMIN

Students in college. Lecture hall. Many people on chairs listening lecture. Vector illustration.
Students in college. Lecture hall. Many people on chairs listening lecture. Vector illustration.
Ośrodek Rozwoju Edukacji rozpoczął nabór uczestników zainteresowanych udziałem w pilotażowym sprawdzeniu systemu walidacji i certyfikacji trenerów oświaty. Spotkania są skierowane do pracowników systemu (placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych, doradców metodycznych), a także innych osób zajmujących się pracą trenerską w obszarze edukacji. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji oraz dostęp do formularza rejestracyjnego.
UWAGA!
Osoby, które uczestniczyły w szkoleniu w terminie 24–26.11.2017, nie mogą rejestrować się po raz drugi.