Ruszył pilotaż działań dla dyrektorów szkół i przedszkoli

bty

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczął się pilotaż ramowego programu szkoleniowo-doradczego dla kadry kierowniczej szkół i przedszkoli. Za nami pierwsze zjazdy grup szkoleniowych. Jest bardzo pracowicie, ale mimo to humory dopisują. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Spotykamy się z dyrektorami w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Przed każdą grupą jeszcze kolejne dwa zjazdy.

Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie, nadesłali swoje zgłoszenia i rozpoczęli udział w pilotażu, bardzo dziękujemy i liczymy na więcej. Dziękujemy za wszystkie wskazówki, uwagi, przemyślenia – są one dla nas ogromnym wsparciem. Szkolenia te są realizowane w ramach pilotażu, a zatem nie tylko przekazujemy wiedzę dyrektorom, lecz także wiele czerpiemy od nich.

Jeżeli ktoś jeszcze chciałby do nas dołączyć, ZAPRASZAMY!

grupa pracuje w tle efekty wcześniejszych ćwiczeń
grupy pracują intensywnie - kształtujemy kompetencje kluczowe
kompetencje kluczowe i wartości
proces wspomagania - pomysy na realizację i ryzyko